Altunizade Baxi Klima Servisi

Altunizade Baxi klima servisi Altunizade’de Baxi klima kalitesine yakışan bir hizmet kalitesi ile Baxi klima kullanıcılarına teknik servis hizmetlerini ve teknik eksiliklerini yerine getirme hizmetini en kısa sürede kalıcı bir sağlamlık ile hizmet vermektedir. Altunizade klima servisi, yapmış olduğunuz hizmet talebi ile en yeni alet ve edevatlar ile eksiksiz bir donanıma sahip, mobil aracımız ile Baxi klima uzman ekibimiz gün içinde adresinize gelerek kominize yerinde en doğru müdahale ile kaliteli bir hizmet sağlayacaktır.

Altunizade Baxi klima servisi klima teknik ihtiyaçlarının cevap verilmesi alanında, hızlı ve kaliteli bir hizmet vermektedir.

Altunizade Baxi klima servisi Baxi klimanızın ihtiyacı olan her türlü teknik ihtiyaçları ve acil durum çağrılarınızı da en hızlı ve dikkatli bir şekilde cevaplayarak üstün nitelikte sağlam bir hizmeti yerine getirerek ayrıca güvenilir bir hizmeti de sizlere en iyi şekilde sunmaktadır.
Klima sadece soğutma değildir. İklimlendirme (Klimatizasyon), kapalı mekanın havasının istenen sıcaklık, nem, hava sirkülasyonu, temizlik ve tazelikte tutulmasıdır. Bunların hepsinin olmasa da bir kaçının kontrol altında tutulması da iklimlendirme olarak tanımlanabilir. Bir klima cihazı yazın içerideki fazla ısıyı dışarıya atarak içerisini serinletir. Bu sırada havanın fazla nemi alınır, içeride gerekli hızda hava dolaşımı sağlanır ve hava filtre edilir. Bu cihazlar da kendi aralarında yalnız soğutma yapabilen veya soğutma ve ısıtma yapabilen (heat-pump) cihazlar olarak ayrılırlar.Yalnız soğutma yapan cihazlar dış sıcaklığın yüksek olduğu zamanlarda kullanılarak içeride serin ve rutubetsiz ortamlar sağlarken soğutma ve ısıtma yapan (heat-pump) cihazlar soğutmanın yanı sıra kışın iklim ve binanın şartlarına göre ısıtma ihtiyacını da karşılayabilirler.