Erenköy Baxi Klima Servisi

Erenköy Baxi klima servisi günümüz teknolojisini yakından takip ederek çalışma sistemini bu yönde geliştirmiş olarak sizlere en yeni ve en kaliteli teknik servis hizmetlerini vermektedir. Erenköy Baxi klima servisi klima alanında üstün tecrübeleri ve yıllara dayanan klima deneyimleri ile aktif olarak klima kullanıcılarına sağlam ve güvenilir bir hizmet sunmaktadır. Klima uzman kadromuz klimanızı yerinde olarak, detaylı bir şekilde analiz ederek ihtiyacı olan hizmeti eksiksiz ve kusursuz bir şekilde klimanıza en güzel şekilde uygulamaktadır.

Erenköy Baxi klima servisi en büyük referansımız kalitemiz ve güvenimiz. Her zaman hep siz müşterilerimize daha iyi hizmetler sunmak için çabaladık ve hala da bunun gayretindeyiz. Bu yüzden ekibimizi en iyi sizleri gerçekten memnun edebilecek düzeydeki ustalarla donattık. Her aman itina ile çalışmayı kendimize hedef yaparken bu hedeflerimize ulaşmanın mutluluğuyla siz sevgili müşterilerimizi memnun edebilmenin kıvancıyla çıtamızı daha da yükselterek yine sizleri hep daha da mutlu edebilmek için çabaladık. Aynı şekilde olumsuz eleştirilerinizde bizim için çok önemli bir yol haritası olur. Yanlış olan davranış veya durumumuz her neyse onu düzeltmek için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışırız. Hep dile getirdiğimiz gibi yine belirtiyoruz ki eğer yaptığımız tamiratta bir hata olursa tekrar bizi arayın gelelim ve hatayı en kısa zaman dilimin de çözerek sizlere kaliteli hizmet sunalım hiçbir ücret talep etmeden.
Klima sadece soğutma değildir. İklimlendirme (Klimatizasyon), kapalı mekanın havasının istenen sıcaklık, nem, hava sirkülasyonu, temizlik ve tazelikte tutulmasıdır. Bunların hepsinin olmasa da bir kaçının kontrol altında tutulması da iklimlendirme olarak tanımlanabilir. Bir klima cihazı yazın içerideki fazla ısıyı dışarıya atarak içerisini serinletir. Bu sırada havanın fazla nemi alınır, içeride gerekli hızda hava dolaşımı sağlanır ve hava filtre edilir. Bu cihazlar da kendi aralarında yalnız soğutma yapabilen veya soğutma ve ısıtma yapabilen (heat-pump) cihazlar olarak ayrılırlar.Yalnız soğutma yapan cihazlar dış sıcaklığın yüksek olduğu zamanlarda kullanılarak içeride serin ve rutubetsiz ortamlar sağlarken soğutma ve ısıtma yapan (heat-pump) cihazlar soğutmanın yanı sıra kışın iklim ve binanın şartlarına göre ısıtma ihtiyacını da karşılayabilirler.