Kurtköy Baxi Klima Servisi

Kurtköy Baxi klima servisimizde, tüm klima kullanıcılarına üstün hizmetler sunulmaktadır. Kurtköy klima servisimizde, her çeşit klima ve her marka klima üst düzey bir kalitede elden geçerek klimanızın ihtiyacı olan hizmeti an kısa zamanda en iyi biçimde yerine getirmektedir. Klima teknik hizmetlerini servisimiz bünyesinde, doğru biçimde ve yüksek kalite düzeyinde bir çalışma ile sağlanmaktadır.

Kurtköy klima servisimiz klimanız ile ilgili her türlü arıza şikâyetlerinizde, her türlü klima bakımı taleplerinizde, ayrıca parça değişimi ya da teknik montaj taleplerinizde yerinde olarak en kaliteli hizmeti anında sağlayarak hizmet etmektedir. Kurtköy Baxi klima servisimizin hizmetleri sınırsızdır. Klima kullanıcıları için her zaman titiz ve hassas bir çalışma sistemi ile klima bakımı, klima montajı ve yerinde klima tamir işlemini en iyi detaylı bir biçimde yaparak sizlere hizmet vermektedir.

Kurtköy Baxi klima servisi, gün geçtikçe kendini yenileyerek, teknolojiye uygun alet ve edevatlar ile çalışmakta ve bu anlamda günümüz teknolojisini yakından takip edrek bunu da hizmetlerine doğrudan yansıtarak hizmet vermektedir. Kurtköy Baxi klima servisimiz siz kıymetli müşterilerimiz için, hafta sonları da dâhil olarak, yedi gün yirmi dört saat aralıksız en hızlı ve en kaliteli çalışmaları ile hizmetinize hazırdır.
Klima sadece soğutma değildir. İklimlendirme (Klimatizasyon), kapalı mekanın havasının istenen sıcaklık, nem, hava sirkülasyonu, temizlik ve tazelikte tutulmasıdır. Bunların hepsinin olmasa da bir kaçının kontrol altında tutulması da iklimlendirme olarak tanımlanabilir. Bir klima cihazı yazın içerideki fazla ısıyı dışarıya atarak içerisini serinletir. Bu sırada havanın fazla nemi alınır, içeride gerekli hızda hava dolaşımı sağlanır ve hava filtre edilir. Bu cihazlar da kendi aralarında yalnız soğutma yapabilen veya soğutma ve ısıtma yapabilen (heat-pump) cihazlar olarak ayrılırlar.Yalnız soğutma yapan cihazlar dış sıcaklığın yüksek olduğu zamanlarda kullanılarak içeride serin ve rutubetsiz ortamlar sağlarken soğutma ve ısıtma yapan (heat-pump) cihazlar soğutmanın yanı sıra kışın iklim ve binanın şartlarına göre ısıtma ihtiyacını da karşılayabilirler.