Baxi Klima Servisi

Baxi klima servisimiz klimanızda meydana gelen sıkıntıyı teknik personelleriyle ve her parçasının ayrı ayrı analizi yapılarak çabuk ve sizleri mağdur etmeden sağlıklı bir şekilde sonuçlandırır. Müşterilerimizin memnuniyetini daima ön planda tutan ve onların rahatlığını daima temel alan bir düşünce anlayış içerisindeyiz.

Baxi klima servisi sağlıklı bir şekilde kullanmanız için düzenli periyotlarla klimanızın bakımını yaptırmalısınız. Klimanızda meydana gelecek sıkıntılar veya arızalanmalarda tecrübeli personellerimiz randıman tutulacak şekilde onarım ve bakımı ehemmiyetli bir şekilde siz değerli müşterilerimize teslim eder. Baxi Klima Servisi teknik personeli ürünlerinizin garantili olup olmadığına bakılmaksızın hızlı, güvenilir bir şekilde tamir eder. Klima Servisi Baxi klimanızın teknik ihtiyaçlarını en kısa sürede giderebilmek için acil durum çağrılarınıza anında cevap verir kaliteli hizmetini size hemen ulaştırır.

 

Klima sadece soğutma değildir. İklimlendirme (Klimatizasyon), kapalı mekanın havasının istenen sıcaklık, nem, hava sirkülasyonu, temizlik ve tazelikte tutulmasıdır. Bunların hepsinin olmasa da bir kaçının kontrol altında tutulması da iklimlendirme olarak tanımlanabilir. Bir klima cihazı yazın içerideki fazla ısıyı dışarıya atarak içerisini serinletir. Bu sırada havanın fazla nemi alınır, içeride gerekli hızda hava dolaşımı sağlanır ve hava filtre edilir. Bu cihazlar da kendi aralarında yalnız soğutma yapabilen veya soğutma ve ısıtma yapabilen (heat-pump) cihazlar olarak ayrılırlar.Yalnız soğutma yapan cihazlar dış sıcaklığın yüksek olduğu zamanlarda kullanılarak içeride serin ve rutubetsiz ortamlar sağlarken soğutma ve ısıtma yapan (heat-pump) cihazlar soğutmanın yanı sıra kışın iklim ve binanın şartlarına göre ısıtma ihtiyacını da karşılayabilirler.

>
 
 
 

Tubanur © 2015|Design by: www.klimaciservisi.net