Hakkımızda

Sektörde 8 yılı aşkın süredir hizmet vermekteyiz. İlk önce klima tamir ve bakım işlemlerini gerçekleştirirken zamanla soğutma sektöründe de hizmet vermeye başlatık.

Klima servisimizden günün her saati hizmet almak için Acil Ulaşım:0532 775 70 93 Telefonundan 7/24 saat arayabilirsiniz.

Gaziantep Nizip Klima servisimizden günün her saati hizmet almak için Acil Ulaşım:0532 676 23 41 Telefonundan 7/24 saat arayabilirsiniz.
Klima cihazı, hane ısısının beklenen düzeyde olması için çaba sarf ederler. Odanın, beklenen değerine vardığında durur; ısı tahavvül etmek için tekrar işleme girer. Klima üreten firmalar elektirik yani enerji tasarrufu sunan yeni modeller üretmeye karar verdiler ve yeni olarak basit bir klima cihazının en fazla ne zaman elektrik enerjisi sarf ettiğini araştırdılar. Klima en verimli çalışmasını dur- tekrar çalışmasıyla başladığı ilk andan itiberen çekiyorlardı.Klima bu yönü ile arabalara benzer; yoğun trafikte ard arda dur-kalk işlemi bir arabanın nasıl daha çok elektrik harcıyorsa, belirtilen sıcaklığı her farklılaştığında araya giren-çıkan bir klima cihazında fazla elektrik harcarlar. Şayet hiç durmayan, durması gerektiği sırada bile rolentide işleme devam eden bir kompresör yapılabilirse elektirik tasarrufu sağlanabilirdi. İşte yüzden inverter klimalar bundan dolayı geliştirildi.