Kartal Klima Servisi

Kartal klima servisi ısıtma ve soğutma ihtiyaçları üzerine en hijyenik ve etkin cevaplardan biri olan klimalar aygıtları belirli dönemler ile düzenli bakım yapılmalıdır. Kartal klima servisi yoklama görevin arıza meydana getirmesi, klimanızın sesli çalışması, süreleme ayarının işlememesi ya da buna benzeyen bir takım çözümü kolayca sorunları esas ayrıntıları yoklama ederek servise ihtiyaç duymadan ortadan kaldırabileceğiniz gibi ve bunun dışındaki büyük sorunlar için mutlaka bir servise başvurmanız ve eğer aldığınız bilgiler gereksiniminizi karşılıyor değilse teknik servis desteği talep etmeniz gerekir.

Kartal klima servisi İhtiyacınıza en uygun yeri belirlemek üzere deneyimli servis teknisyenlerimiz keşif desteği sunacaklardır.Kartal klima servisi teknik ve idari prensiplere uygun yapacakları onarımlar ile klima aygıtının uzun seneler arızasız kullanılabilmesine alanında deneyimli, eğitimli ve deneyimli kadrolara sahip ekibimiz olanak sağlar.


 
 

Bir klima cihazı yazın içerideki fazla ısıyı dışarıya atarak içerisini serinletir. Bu sırada havanın fazla nemi alınır, içeride gerekli hızda hava dolaşımı sağlanır ve hava filtre edilir. Bu cihazlar da kendi aralarında yalnız soğutma yapabilen veya soğutma ve ısıtma yapabilen (heat-pump) cihazlar olarak ayrılırlar. Yalnız soğutma yapan cihazlar dış sıcaklığın yüksek olduğu zamanlarda kullanılarak içeride serin ve rutubetsiz ortamlar sağlarken soğutma ve ısıtma yapan (heat-pump) cihazlar soğutmanın yanı sıra kışın iklim ve binanın şartlarına göre ısıtma ihtiyacını da karşılayabilirler. Klima ile ısıtmanın avantajı aynı miktar ısıtmayı elektrikli veya infrared ısıtıcılardan daha az elektrik harcayarak yapmalarıdır. Bu fark kullanıcının aynı enerji sarfiyatı ile 4 kat daha fazla ısı elde edebilmesi anlamına gelmektedir.