Altunizade Klima Servisi

Altunizade klima servisi güler yüzlü personeli ile haftanın her günü hizmetinizde. Klima cihazınızın sizi sıkıntıya sokan her arızasında bizi güvenle arayabileceğiniz teknik servistir. Klima yaz, kış her evin ihtiyacı olan klima cihazları yazın sıcak havalar fazla kullanıldıkları için eskisi gibi çalışmaz duruma gelebilir. Klimanın performansı düşer, fazla elektrik yakar. Cihazda arızalanma yaptığı yer hep aynı olup buna bağlı olarak yer değiştirmektedir. Altunizade klima servisi tecrübe ve deneyimlerinden sizlere aktarma yapmak isteriz: klima %80 bakım yapılmaması yüzünden performans alınamamaktadır.

Bizle klimanızı sizde güven veren teknisyenlere teslim edin ve farkı görün. Altunizade klima servisi olarak şunu ifade etmeliyiz ki; klima teknisyenliği sadece klima ile değil soğutma alanında kullanılan tüm cihazların tamirini yapmakla kazanılır. Klima servisi miz işçiliğimizi ve güler yüzü sayesinde müşteri sayısını her geçen gün artırmaya devam etmektedir. Bizi tercih eden klima kullanıcılarına teşekkürü ederiz. Bizi aradıktan sonra mutlaka gün içerisinde hizmet Altunizade klima servisi bu yüzden bizi aramalısınız. Önce sizi yani müşterilerimizi önemsiyor; Yaptığımız klima işin referanslarımız en önemli kanıtımızdır. Siz de Altunizade Klima Servisine güvenin karlı çıkın. Elemanlarımız her yenilik aldığımız her eğitim sizlere daha iyi hizmette bulunabilmek için ve öncelik daima müşteri memnuniyetidir.

Altunizade Klima servisi olarak işimizi severek sizlerin bütçesini önemsiyoruz. Klima cihazlarınız için kullandığımız her parça garantimiz altındadır. Klima parçaları hemen bozulabilir eskiyebilir ve bu sebepten arıza yapabilir. Çalışıyor gibi gözükebilir ama ısıtma ya da soğutma yapmaz. Bu gibi durumlarda size en yakın Altunizade klima servisidir.
Klima cihazı, hane ısısının beklenen düzeyde olması için çaba sarf ederler. Odanın, beklenen değerine vardığında durur; ısı tahavvül etmek için tekrar işleme girer. Klima üreten firmalar elektirik yani enerji tasarrufu sunan yeni modeller üretmeye karar verdiler ve yeni olarak basit bir klima cihazının en fazla ne zaman elektrik enerjisi sarf ettiğini araştırdılar. Klima en verimli çalışmasını dur- tekrar çalışmasıyla başladığı ilk andan itiberen çekiyorlardı.Klima bu yönü ile arabalara benzer; yoğun trafikte ard arda dur-kalk işlemi bir arabanın nasıl daha çok elektrik harcıyorsa, belirtilen sıcaklığı her farklılaştığında araya giren-çıkan bir klima cihazında fazla elektrik harcarlar. Şayet hiç durmayan, durması gerektiği sırada bile rolentide işleme devam eden bir kompresör yapılabilirse elektirik tasarrufu sağlanabilirdi. İşte yüzden inverter klimalar bundan dolayı geliştirildi.