Çengelköy Klima Servisi

Çengelköy klima servisi tüketicilerinin itimadını on beş yıldır bozmadan görev yapan servis, eğitilmiş personeli ile yaptığı tamirler için bir yıllık güvence verebilmekte ve karşılaştığı her problemi, sorunsuz çözmek için yetiştirilmiş bir servistir. Dalında onarım servisi, bilinen yöntemde bulunan tüm dalında modellerinin işleyiş tarzlarına uygun tamir ve bakım gücüne sahiptir.

Kişi için, çok fazla masraf açmadan çalışabilen klimalar, az enerji ile yüksek randıman sağlayacak tarzda tasarlandıklarından, hesaplı çıkar sağlaması yönünden de çokça kullanıcının seçimini kendine çekebilmektedir. Değişken kadran ve güçlerle üretilen klimalar, kullanılan kapalı yerlerin büyüklüğüne, küçüklüğüne uyarlanabilecek kapasitelerle, kullanıcı tercihine arz edilince, her mekânda bahar havasını yakalamak kolaylaşıyor.

Bizlerin vazgeçilmez zorlamaları sonucunda, yaşanan mekânları tam kapasiteyle, sağlık koşullarına göre soğutabilecek aygıt olan Çengelköy klima servisi, kendini hissettire hissettiren insan yaşamındaki yerini aldı. Bu cihaz sayesinde, her mevsimi bir günde yaşama imkânına sahip kullanıcılar, bir gün sürekli aynı iklimde yaşatabilecek aygıtlara sahip olmayı düşünecek ve bunu yapmayı da başaracaklardır.
Klima cihazı, hane ısısının beklenen düzeyde olması için çaba sarf ederler. Odanın, beklenen değerine vardığında durur; ısı tahavvül etmek için tekrar işleme girer. Klima üreten firmalar elektirik yani enerji tasarrufu sunan yeni modeller üretmeye karar verdiler ve yeni olarak basit bir klima cihazının en fazla ne zaman elektrik enerjisi sarf ettiğini araştırdılar. Klima en verimli çalışmasını dur- tekrar çalışmasıyla başladığı ilk andan itiberen çekiyorlardı.Klima bu yönü ile arabalara benzer; yoğun trafikte ard arda dur-kalk işlemi bir arabanın nasıl daha çok elektrik harcıyorsa, belirtilen sıcaklığı her farklılaştığında araya giren-çıkan bir klima cihazında fazla elektrik harcarlar. Şayet hiç durmayan, durması gerektiği sırada bile rolentide işleme devam eden bir kompresör yapılabilirse elektirik tasarrufu sağlanabilirdi. İşte yüzden inverter klimalar bundan dolayı geliştirildi.