Erenköy Klima Servisi

Erenköy klima servisi alanında cayılmayacak teknik destek birimi olarak varlık buldu ve bu varlığını geliştirerek, Erenköy klima servisi kullanıcılarının yararına sunmayı oluşturdu. Senede 2 defa olmak üzere eğitimli Erenköy klima servisi personelleri tarafından arıza kontrolünün, hijyen ve bakteri bakım uygulamasının yapılması gerekmektedir. Arıza moduna giren bir klima için, A- sınıfı değerlendirmesi veya fonksiyonel üstünlünlğü kaybolur. Klima sektöründe üstünlüğüne ulaşılamayacak nitelikte yapan Erenköy klima servisi kli manızın kontrollerinin dışında aıza onarımı, montaj ve demontajı işlemleri gibi sorun olmasını isteriz ama 7/24 hazır kıta sizler için hazırız. Bizler en iyi teknisyenleriyle klima bakımı yapmaktayız, klima tamiri, klima onarımı, klima montajı yapmaktadır.Sorun moduna giren bir Erenköy klima servisi için, A- sınıfı klima kullanımı ya da işlevsel üstünlük önemi kaybolur.Klima prodüksiyon ölçütlerinden olan süzgeçleme, havayı soğutma işlemine geçerken, bir yandan da mikropların süzülmesini sağladığı için, sizlere temiz hava şartlarına uygunluk sağlar.

Cihaz önünde bulunan paneller aracaılığı ile, hava akımları yanlardan, alt kısımdan ya da yukarıdan sağladığı için, sizlere direkt olarak temas etmemekte ve hava sürkilasyonun rahatsızlık etmeden sizlere fayda sağlar. Klima kullanıcısının çok fazla masrafa yol açmadan çalışabilen, az enerji ile yüksek performans sağlayacak şekilde dizayn edildiklerinden, ekonomik çıkar sağlaması açısından da çokça kullanıcının seçimini kendine çekebilmektedir. Klimada senelerini kullanıcı sizlerin sağlamaya çalışarak geçirmiş, kendini geliştirmenin yanında kendi oluşturduklarının yanında sizlerinn arzu ve isteklerine göre hareket edip erkesini sizi düşünerek oluşturan, Erenköy klima servisi klima cihazı piyasasında tüm ürünler içine üretimini yaptığı en son cihazlarına ilerleyen zamanlarda yeni erke markalar eklemeye devam etmektedir. Erenköy klima servisi tüketicilerinin güvenini uzun zamandır bozmadan yapan servis, eğitilmiş ekibi ile yaptığı tamirler için bir yıllık garanti verebilmekte ve karşılaştığı her sorunu, arızasız cevaplamak için yetiştirilmiş bir servistir.
Klima cihazı, hane ısısının beklenen düzeyde olması için çaba sarf ederler. Odanın, beklenen değerine vardığında durur; ısı tahavvül etmek için tekrar işleme girer. Klima üreten firmalar elektirik yani enerji tasarrufu sunan yeni modeller üretmeye karar verdiler ve yeni olarak basit bir klima cihazının en fazla ne zaman elektrik enerjisi sarf ettiğini araştırdılar. Klima en verimli çalışmasını dur- tekrar çalışmasıyla başladığı ilk andan itiberen çekiyorlardı.Klima bu yönü ile arabalara benzer; yoğun trafikte ard arda dur-kalk işlemi bir arabanın nasıl daha çok elektrik harcıyorsa, belirtilen sıcaklığı her farklılaştığında araya giren-çıkan bir klima cihazında fazla elektrik harcarlar. Şayet hiç durmayan, durması gerektiği sırada bile rolentide işleme devam eden bir kompresör yapılabilirse elektirik tasarrufu sağlanabilirdi. İşte yüzden inverter klimalar bundan dolayı geliştirildi.