Küçükyalı Klima Servisi

Küçükyalı klima servisi ve tamiri için bizi aramanız için birçok neden sayabilir fakat bun nedenlerin en başında %100 müşteri memnuniyet ilkesine göre destek vermemiz ve kesin çözüm yolunda emin adımlarla ilerlememiz birinci sırada yer almaktadır.

Klima arızaları çok çeşitlidir. Bazı klima çalışma performansını arttırıcı durumları kendinizde çözebilirsiniz. Küçükyalı klima servisimiz bize ait sorumluluklarımızla ilgili bilgi vermek ve destek sunmak için sürekli çalışmakta ve gelişen teknolojiye en iyi şekilde ayak uydurma çabası içerisindedir.

Sıklıkla görünen klima arızalarının bakım eksikliğinden dolayı meydana gelmiş olması zaman bulup ta bakımı yapılmamış veya garanti kapsamında olduğu süre içinde ücretsiz değişebilecek parçaların artık garanti kapsamı dışında kalmış olmasından kaynaklanıyor olabilir. Her iki şekilde de Küçükyalı klima servisi klimanızın bakımını yerinde yapacak ve gerekli temizlik ve onarımlarını sizin bilginiz dahilin de yerine getirecektir.

Klimanın arızalarını Küçükyalı klima servisi olarak çözüm bulabileceğimizi tekrar ederken bu tip arızaların uzun süreli olarak tamamen onarılması gerektiğinin öneminin tekrar dile getirmek isteriz.

Küçükyalı klima servisi her zaman müşterilerinin isteklerine zamanında ve en hızlı şekilde cevap verebilmelidir. Küçükyalı ’de klimanızın bakımını ve yıllık bakımını üstlenecek uzman teknik personele ve gerekli ekipmana sahibiz.
Klima cihazı, hane ısısının beklenen düzeyde olması için çaba sarf ederler. Odanın, beklenen değerine vardığında durur; ısı tahavvül etmek için tekrar işleme girer. Klima üreten firmalar elektirik yani enerji tasarrufu sunan yeni modeller üretmeye karar verdiler ve yeni olarak basit bir klima cihazının en fazla ne zaman elektrik enerjisi sarf ettiğini araştırdılar. Klima en verimli çalışmasını dur- tekrar çalışmasıyla başladığı ilk andan itiberen çekiyorlardı.Klima bu yönü ile arabalara benzer; yoğun trafikte ard arda dur-kalk işlemi bir arabanın nasıl daha çok elektrik harcıyorsa, belirtilen sıcaklığı her farklılaştığında araya giren-çıkan bir klima cihazında fazla elektrik harcarlar. Şayet hiç durmayan, durması gerektiği sırada bile rolentide işleme devam eden bir kompresör yapılabilirse elektirik tasarrufu sağlanabilirdi. İşte yüzden inverter klimalar bundan dolayı geliştirildi.