Klima Servisci

Ege Klima Servis İstanbul’da klima, hizmeti sağlayan bir teknik servis hizmeti firmasıdır. Her türlü arıza şikâyetleriniz için siz değerli müşterilerimize İstanbul’un her yerinden yedi gün yirmi dört saat servis hizmeti sunmaktadır. Ege Klima Servis servisinde kaliteli hizmeti ve uygun fiyatı bir arada bulmanız mümkün. Arızalarında sizin için önem arz eden klimanızı usta ellere teslim edin. Uzman teknik ekibimizle ve donanımlı araç ve gereçlerimizle siz değerli müşterilerimize güvenilir hizmetler sunmaktayız.

 

Ege Klima servisi klimanızın bütün iç tesisatını ve her parçasını ayrıntılı bir şekilde inceler, analiz eder, çalışmasını elde ettiği sonuçlara göre başlar ve kalıcı çözümler sağlayacak şekilde sonuçlandırır. Ege Klima servis cihazınızın teknik aksaklıklarını zamanında ve titizlikle giderir. Sunduğu hizmetler arasında; Klima montajı, klima tamiri, yedek parça değişimi ve klimanıza her yıl bir defa yapılması gereken klima bakımlarının yapılması bulunmaktadır.

 

Ege Klima Servis üstlendiği görevi kadrosundaki uzman personellerle detaylı bir şekilde ve titizlikle yerine getirmektedir. Cihazlarınızla ilgili şikâyetlerinize zamanında çözümler sunan firmamız müşteri memnuniyetini sürekli olarak ön planda tutmuştur. Güvenilir sonuçlar için Ege Klima Servisi hizmetlerini tercih edin. Kaliteli, hızlı, güvenilir olma ilkelerinden hiçbir zaman taviz vermeyen çalıma politikamızla bulunduğumuz yerden daima ileride olma isteğiyle yolumuza devam ediyoruz.

 Klima cihazı, hane ısısının beklenen düzeyde olması için çaba sarf ederler. Odanın, beklenen değerine vardığında durur; ısı tahavvül etmek için tekrar işleme girer. Klima üreten firmalar elektirik yani enerji tasarrufu sunan yeni modeller üretmeye karar verdiler ve yeni olarak basit bir klima cihazının en fazla ne zaman elektrik enerjisi sarf ettiğini araştırdılar. Klima en verimli çalışmasını dur- tekrar çalışmasıyla başladığı ilk andan itiberen çekiyorlardı.Klima bu yönü ile arabalara benzer; yoğun trafikte ard arda dur-kalk işlemi bir arabanın nasıl daha çok elektrik harcıyorsa, belirtilen sıcaklığı her farklılaştığında araya giren-çıkan bir klima cihazında fazla elektrik harcarlar. Şayet hiç durmayan, durması gerektiği sırada bile rolentide işleme devam eden bir kompresör yapılabilirse elektirik tasarrufu sağlanabilirdi. İşte yüzden inverter klimalar bundan dolayı geliştirildi.