Atalar Klima Servisi

Atalar klima servisi kullanıcı veya prototip kökenli sorunlarınızda sıfır hesap sahibi hoşnutluğu hedefiyle-amacıyla işlemektedir (çalışmaktadır). Klima servisi Atalar çöl ambiansının hüküm yaydığı son yılların ateşli geçen yazlarında ferahlamaya, rüzgar esintisini beklemek, ufak pervanelerden destek beklemek, kapı ve pencereleri açarak soluk cereyanı yaratmak yahut sabahlara dek ıslak balkonlarda uyuklamak kafi gelmemektedir. Atalar klima servisi en güzel teknisyenleriyle klima onarımı yapmaktadır,klima tamiri,klima onarımı,klima montajı yapmaktadır. Randımanlılığı ile rekorlar kıran örnek klima markaları içinden hesabınıza ve gereksiniminize uygun bir ürünü şüphesiz sağlayacak ve nesiller uzunluğu devam edecek konforlu ve sıhhatli bir mekanın huzurunu süreceksiniz. Bu hedefine her geçen zaman daha da çok yaklaşarak çok büyük bir portföye sahip olan ve maksatlarını birer tane birer kazanan klima teknik servisi benzer nitelik ve disiplinle yardim kazandırmaktadır. Binanız yahut dairenizin konumdan yüksekliğine göre toz alma ihtimalini göze edinerek yılda bir sefer katiyyen kontrolü gerçekleştirilmelidir. Atalar klima servisi tamiri derli toplu olaraktan gerçekleştirilen bir klima %20 dek idare temin eder.

Atalar klima servisi Klimaların denetim yöntemine girmeden evvel klima iç ünitesinin kasası sökülür. Klimanın kasası söküldükten sonra kimyevi ismiyle adlandırdığımız ilaçla iç kesime püskürtme üretilir. İç bölümün kasası ve süzgeçleri banyoda yada uygun bir konumda ilaçlanıp temizlenir. arkasından klimanın dış kısımı de denetim ilacı püskürtülür. Klimanızın denetimi bittikten sonra iç ünite kasası vaziyetine iliştirilir. temiz bir bezle çok iyi etrafı silinir ve klimanızın denetim aşaması sona ermiş olur.
Atalar klima servisi ortamı serinletmenin esas şartı olan, serin tavıra maruz kalarak sıhhat şartlarını bozmamak ilkesini hiçbiri vaziyetine getiremiyor. İnsan ihtiyaçlarının öncelikli güçleştirmeleri sonucunda, yaşanmakta olan daireleri tam kapasiteyle, sıhhat şartlarına göre soğutabilecek alet olan klima, kendisini hissettire hissettire beşer yaşamındaki vaziyetini kazandı. Atalar klima servisi bir sürelerin tutulan serinleme cihazı olaraktan menfaatlenilen vantilatörleri de yaşanmakta olan ömrümüzde bundan böyle kafi ulaşmıyor. Klimanın öbür asil nitelikleri arasında “doğal enzim filtresi”, “koku kaldırıcı hijen filtresi” ve “negatif iyon plakası” mevcut.
Klima sadece soğutma değildir. İklimlendirme (Klimatizasyon), kapalı mekanın havasının istenen sıcaklık, nem, hava sirkülasyonu, temizlik ve tazelikte tutulmasıdır. Bunların hepsinin olmasa da bir kaçının kontrol altında tutulması da iklimlendirme olarak tanımlanabilir. Bir klima cihazı yazın içerideki fazla ısıyı dışarıya atarak içerisini serinletir. Bu sırada havanın fazla nemi alınır, içeride gerekli hızda hava dolaşımı sağlanır ve hava filtre edilir. Bu cihazlar da kendi aralarında yalnız soğutma yapabilen veya soğutma ve ısıtma yapabilen (heat-pump) cihazlar olarak ayrılırlar.Yalnız soğutma yapan cihazlar dış sıcaklığın yüksek olduğu zamanlarda kullanılarak içeride serin ve rutubetsiz ortamlar sağlarken soğutma ve ısıtma yapan (heat-pump) cihazlar soğutmanın yanı sıra kışın iklim ve binanın şartlarına göre ısıtma ihtiyacını da karşılayabilirler.