Dudullu Klima Servisi

Dudullu klima servisi en güzel hizmet servisiyle klima montajı, klima tamiri, klima tamiri, klima onarımı üretilir. Kendi kendine olaraktan ortam refahını, nem periyotlarına/ideal sıcaklığına dereceli olaraktan uyarlar. Oda hararetliğini ve nemini en uygun şartlara getirir, atmosferi gece ortaya çıkan ferdi metabolik vaziyetlere noksansız bir biçimde uyarlar.

Dudullu klima servisi atmosferi sirküle edebilmek için iklimleme cihazları daha fazla erke harcarlar. İklimleme cihazlarına uygulanacak periyotlu denetimler yararlandığınız klimanın ömrünün uzamasını, bunun gibi problemlerin giderilmesini karşılar. İklimleme cihazı ürünlerinize has olaraktan İstanbul avrupa ve anadolu kesimi tüm semt ve semtlere problem, tamir ve denetim destekleri takdim etmekte olan firmamız uzman ve bilgili ekibi ile yardim kazandırmaktadır.

Dudullu klima servisi klima aygıtları iç ve dış yerde başka atmosfer koşullarına sunulan aygıtlardır. Aletlerin sıcaklık transfer yüzeylerinde meydana gelen kirlenmeler alet performansında düşüklüğe neden olur. Ayrı olarak mevsime göre makine içindeki soğutucu gazın işletme tazyiğinde ayarlama gerçekleştirilmesi icap eder. Bu sebeple senede 2 sefer klima aygıtlarında bakım uygulanması aşırı mühimdir. İç ve dış bölgede klima aygıtları başka soluk koşullarına yakalanan cihazlardır. Bütün ferahınız için ıssız başarımın ötesinde gece fonksiyonu ile huzurlu bir aymazlık da karşılar. İklimleme aleti refahı ile suskunluk dahada fazla pahalıdır. Erke ile fazla alçak ses kademelerinde bir gayret temin eder.

Dudullu klima servisi iklimleme cihazının iç ve dış bölümünden aşan soluk, kanallarda ve süzme sistemlerinde zaman süresince birtakım tıkanmalara yol açar. Kirlilikle dolmaya girişen kanallardan geçerek mekana ulaşan atmosfer, mekanın atmosfer kalitesini düşürür. Bu da astım ve alerjik rahatsızlıklara yol açabilir. Tekrar bu tozlanma klimanın içindeki fanların atmosferi gönderesini güçleştirir.
Klima sadece soğutma değildir. İklimlendirme (Klimatizasyon), kapalı mekanın havasının istenen sıcaklık, nem, hava sirkülasyonu, temizlik ve tazelikte tutulmasıdır. Bunların hepsinin olmasa da bir kaçının kontrol altında tutulması da iklimlendirme olarak tanımlanabilir. Bir klima cihazı yazın içerideki fazla ısıyı dışarıya atarak içerisini serinletir. Bu sırada havanın fazla nemi alınır, içeride gerekli hızda hava dolaşımı sağlanır ve hava filtre edilir. Bu cihazlar da kendi aralarında yalnız soğutma yapabilen veya soğutma ve ısıtma yapabilen (heat-pump) cihazlar olarak ayrılırlar.Yalnız soğutma yapan cihazlar dış sıcaklığın yüksek olduğu zamanlarda kullanılarak içeride serin ve rutubetsiz ortamlar sağlarken soğutma ve ısıtma yapan (heat-pump) cihazlar soğutmanın yanı sıra kışın iklim ve binanın şartlarına göre ısıtma ihtiyacını da karşılayabilirler.