Libadiye Klima Servisi

Libadiye klima servisi klimanın hayatımızdaki yeri ciddi anlamda büyük ve önemlidir. Klimanızı üst düzey bir analiz ile tecrübeli ellerden geçerek onarılması klimanızın kaliteli bir biçimde çalışması ve tekrar arıza yapmaması bakımından çok önemlidir. Çünkü deneyimsiz ve eğitimsiz kişi ve firmalara klimanızı emanet etmek, klimanız açısından telafisi zor durumlar yaratabilir.

Libadiye klima servisi, teknik hizmetler konusunda teknolojiyi yakından takip ederek hizmetlerini sürekli yenilemekte ve en modern şekilde klima kullanıcılarına sunmaktadır. Libadiye klima servisimiz klimanızın garantisi olsun ya da olmasın klimanızı en iyi ve en hızlı şekilde tamir eder, bakım ve montajını da en iyi şekilde yaparak size teslim eder.

Libadiye klima servisi hafta sonları da dâhil yedi gün yirmi dört saat sizlere kaliteli ve kalıcı hizmeti en kısa sürede sağlamaktadır. Klimanıza bakım yaptırmak için güvenilir bir teknik servise mi ihtiyacınız var? Güvenebileceğiniz kalıcı ve kaliteli bir bakım hizmeti sunan Libadiye klima servisimiz tam donanımlı tecrübeli klima ekibi ile hizmet sunmaktadır.

Libadiye klima servisi her marka klimanızı ayrıntılı olarak, hiç bir detayı atlamadan en iyi bakım hizmetini vermekteyiz. Klima kendi alanında tecrübe ve uzmanlık isteyen bir teknoloji ürünüdür. Bu konuda bilgili olmak hata yapmadan çalışmak çok önemlidir. Libadiye klima servisi olarak size üstün kalitemiz ile hizmet sunuyoruz. Hemen çağrı hattımızı arayın. Klimanıza yerinde en iyi hizmeti en kısa sürede verelim.
Klima sadece soğutma değildir. İklimlendirme (Klimatizasyon), kapalı mekanın havasının istenen sıcaklık, nem, hava sirkülasyonu, temizlik ve tazelikte tutulmasıdır. Bunların hepsinin olmasa da bir kaçının kontrol altında tutulması da iklimlendirme olarak tanımlanabilir. Bir klima cihazı yazın içerideki fazla ısıyı dışarıya atarak içerisini serinletir. Bu sırada havanın fazla nemi alınır, içeride gerekli hızda hava dolaşımı sağlanır ve hava filtre edilir. Bu cihazlar da kendi aralarında yalnız soğutma yapabilen veya soğutma ve ısıtma yapabilen (heat-pump) cihazlar olarak ayrılırlar.Yalnız soğutma yapan cihazlar dış sıcaklığın yüksek olduğu zamanlarda kullanılarak içeride serin ve rutubetsiz ortamlar sağlarken soğutma ve ısıtma yapan (heat-pump) cihazlar soğutmanın yanı sıra kışın iklim ve binanın şartlarına göre ısıtma ihtiyacını da karşılayabilirler.