Topselvi Klima Servisi

Topselvi klima servisi Klima teknik onarım ve bakım servisi, klima aleminde vazgeçilmeyecek teknik yardim birimi olaraktan mahluk buldu ve bu varlığını geliştirerek, klima alıcalarının menfaatına takdim etmeyi yaptı. Günümüzde çağdaş ömür klasikleri ortasına giriş yapan klima aygıtları, hayatın gerekleri ortasına giriş yaparken, birlikte de farklı yaşam kültürünü taşıdı. Topselvi klima servisi ismi klima olaraktan bilindik iklimleme cihazları tamamen bu hedefle keşfedildi ve daha sonraları seri üretimle, hayatı keşfeden Fertlerin istifadesine arzedildi. Yazların yakıcı sıcaklığını serinleten, kışların dondurucu soğuğunu ısıtan iklimleme cihazları, klima diye, Yerkürenin en tanınmış modellerinin adları ve farklı örnekleri ile şahıs yaşamını rahatlattıran, estetik aygıtlar olaraktan ömürde teşebbüs etti.

Topselvi klima servisi ömrün kıyısından köşesinden teğet geçerek hissetmek konumuna, ömrün anlamının farkında olmak ve nedenlerinin farkına varmak dek lüzumluluklarının de ne tür şeyler olduğunu kontrol etmek, Başka bir saadet ve emniyet verir. Bunu ayrım eden beşer, yaşamın tüm devrine müdahale edebildiği gibi iklimlere de hükmetti.

Topselvi klima servisi klima userlarının inancını bir0 5 senedir bozmadan misyonu yapmakta olan hizmet, terbiye edilmiş çalışanı ile meydana getirdiği onarımlar için bir senelik güvence verebilmekte ve karşılaştığı bütün arızayı, arızasız çözmek için yetiştirilmiş bir servistir. Klima onarım servisi, tüm klima kullanıcılarına iyi ve huzurlu hayatlarından ırak kalmamalarını diler. Topselvi klima servisi en güzel teknisyenleriyle klima tamiri yapmaktadır klima tamiri, klima onarımı, klima montajı yapmaktadır. Titiz bir hizmet ve sıralı bakım yapılmasından değişik bir şeye lüzumluluğu bulunamayan klimalar, kullanıcılarına bu vesile ile uzun vakit ve sıhhatli hizmet üretirler. Usanmadan, etrafı pisletmeden bununla beraber ait olduğu mekanın atmosferini da temizleme uygulamasını yerine getirerek işçi klimalar, ısınma ve serinleme gereksinimini temin etmek için tahammül edilen onca külfetleri bir çırpıda giderdi.

Topselvi klima servisi İstanbul anadolu tarafının bütün ilçesine, tüm prototip ve numune klima tamiri için yardim ağı geliştirmiş olan teknik tamir servisi, klima kullanıcılarının problem çağrısına derhal yanıt sağlayabilir ve benzer gün zarfında hizmet yardımını oluşturur.
Klima sadece soğutma değildir. İklimlendirme (Klimatizasyon), kapalı mekanın havasının istenen sıcaklık, nem, hava sirkülasyonu, temizlik ve tazelikte tutulmasıdır. Bunların hepsinin olmasa da bir kaçının kontrol altında tutulması da iklimlendirme olarak tanımlanabilir. Bir klima cihazı yazın içerideki fazla ısıyı dışarıya atarak içerisini serinletir. Bu sırada havanın fazla nemi alınır, içeride gerekli hızda hava dolaşımı sağlanır ve hava filtre edilir. Bu cihazlar da kendi aralarında yalnız soğutma yapabilen veya soğutma ve ısıtma yapabilen (heat-pump) cihazlar olarak ayrılırlar.Yalnız soğutma yapan cihazlar dış sıcaklığın yüksek olduğu zamanlarda kullanılarak içeride serin ve rutubetsiz ortamlar sağlarken soğutma ve ısıtma yapan (heat-pump) cihazlar soğutmanın yanı sıra kışın iklim ve binanın şartlarına göre ısıtma ihtiyacını da karşılayabilirler.