Altunizade Klima Servisi

Altunizade klima servisi bakım ve tamir arka çıkışını onbeş seneyi aşkın zamandır size sağlıyoruz. Firmamız özellikli ve bilgili deneyimli takımı ile klima, Derin dondurucu, çamaşır aleti, şofben ceryanlı termosifon, bulaşık cihazı, derin dondurucu ve Böyle sayamadığımız çok fazla beyaz eşya eserlerini fazla az bir sürede servisini takdim etmekte tamir ve gözetim gibi hizmetleri karşılamaktadır. Klima servisi Altunizade kullanıcılarının çıkarlarını en ön tarafa koyan klima servisi, nitelikli ihtimamı en uygun edere arzetmeyi prensip edinmiştir. Gerçekleştirilen emeğin ve menfaatlenilen yedek Bölümlerin niteliğinden taviz vermeden maksimum niteliği minimum bedelle takdim etmeyi gaye edinen klima servisi bu amaçtan şaşmadan desteklerini devam ettirmektedir.

Altunizade klima servisi en güzel teknisyenleriyle klima onarımı yapmaktadır, klima tamiri, klima onarımı, klima montajı yapmaktadır. Tamirat sonrası tüm testleri meydana getirilip ikametinizde montajı yapılarak sizlere teslim edilir. 7/24 başarım esası ile klima servislerinde vasıflı yardımı en çabuk tarzda arzetmeyi hedeflemektedir. Menfi iyon plakası, klimanız çalışmasa dahi asla ceryan harcamadan ortama menfi iyon yaymaya sürer ve Tabiatta, dağlık ve ormanlık piyasalarda bulunmakta olan eksi iyonların şahıs sıhhati yüzeyindeki artı (pozitif) intibasını konutunuza taşır. Personelimizin bütünü belgeli bireylerden ihtiva etmektedir. Altunizade klima servisi Dahası bu süzgeç suyla temizlenip, güneşli havada kurutulduğunda koku götürücü tesirini bir daha kazanır ve yine eliştirilip istifade edilebilir.

Altunizade klima servisi süresinin ehemmiyeti anlayan klima servisi, kullanıcı sahiplerinin gereksinimlerine minumum vakitte hizmet sunmayı prensip edinmiştir. Altunizade klima servisi yerkürenin büyük klima imalatçılarından, kuşaklar uzunluğu serinlik veren, harikulâde teknolojiye ve randımanlılığa sahip markaları randımanlılığı ile rekorlar kıran markaları içinden hesabınıza ve istemlerinize uygun bir prototipi muhakkak temin edecek ve kuşaklar uzunluğu devam edecek keyifli ve esenlikli bir mekanın zevkini süreceksiniz. Kendi kendine olaraktan mekan rahatlığını, rutubet periyotlarına/yaraşır sıcaklığına dereceli olaraktan uyarlar
Klima sadece soğutma değildir. İklimlendirme (Klimatizasyon), kapalı mekanın havasının istenen sıcaklık, nem, hava sirkülasyonu, temizlik ve tazelikte tutulmasıdır. Bunların hepsinin olmasa da bir kaçının kontrol altında tutulması da iklimlendirme olarak tanımlanabilir. Bir klima cihazı yazın içerideki fazla ısıyı dışarıya atarak içerisini serinletir. Bu sırada havanın fazla nemi alınır, içeride gerekli hızda hava dolaşımı sağlanır ve hava filtre edilir. Bu cihazlar da kendi aralarında yalnız soğutma yapabilen veya soğutma ve ısıtma yapabilen (heat-pump) cihazlar olarak ayrılırlar.Yalnız soğutma yapan cihazlar dış sıcaklığın yüksek olduğu zamanlarda kullanılarak içeride serin ve rutubetsiz ortamlar sağlarken soğutma ve ısıtma yapan (heat-pump) cihazlar soğutmanın yanı sıra kışın iklim ve binanın şartlarına göre ısıtma ihtiyacını da karşılayabilirler.