Sancaktepe Klima Servisi

Sancaktepe klima servisi çıkartmadan önce klimalarındaki gazı dış ünitesinin içine biriktirerek klimanın gazının sızmamasını sağlamaktayız. İç ünite ve dış ünite demontajını çok özenli bir şekilde yaparak dış yüzeylerine hasar gelmesini önlüyoruz. Klimayı bir sonraki kurulum için hazır hale getiriyoruz. İşlem yaparken isteklerinizi göz önünde utarak olanaklar dahilinde tüm isteklerinizi yerine getirmeye çabalıyoruz.

Sancaktepe klima servisi de-montajlarında klimanın zarar almamasını sağlıyoruz. Klima parçalarını özenle söküp bir sonraki montaj işlemi için hazır hale getiriyoruz. Sancaktepe klima servisi bakım ve onarım servisi olarak klimalarınızın montaj ve de-montaj hizmetini karşılıyoruz. Sizi iş sonrası güler yüzünüzle hatırlamayı amaçlıyoruz.

Sancaktepe klima servisi montajı oldukça meşakkat ve tecrübe gerektiren bir işlemdir. Klima montaj işlemi sırasında ufak ta olsa evin düzeninde değişiklikler olur. Duvarınızda fazladan delik açmıyoruz. Duvarı delerken çıkan tozları ve kirlettiğimiz alanı iş sonrası kendimiz temizliyoruz. Siz sadece iş bitiminde evinizde oturup serinlemenin tadını çıkartıyorsunuz.

Sancaktepe klima servisi ayak lastiklerinden, içerisindeki kapak vidasına dahil aparatını de-montaj sonrası size takdim ediyoruz. Sancaktepe klima servisi borularını özenle söküyoruz. Sancaktepe klima servisi ayaklarını bulunduğu yerden sökerek borularda olduğu gibi tekrar ayak parası ödememenizi sağlıyoruz.
Klima sadece soğutma değildir. İklimlendirme (Klimatizasyon), kapalı mekanın havasının istenen sıcaklık, nem, hava sirkülasyonu, temizlik ve tazelikte tutulmasıdır. Bunların hepsinin olmasa da bir kaçının kontrol altında tutulması da iklimlendirme olarak tanımlanabilir. Bir klima cihazı yazın içerideki fazla ısıyı dışarıya atarak içerisini serinletir. Bu sırada havanın fazla nemi alınır, içeride gerekli hızda hava dolaşımı sağlanır ve hava filtre edilir. Bu cihazlar da kendi aralarında yalnız soğutma yapabilen veya soğutma ve ısıtma yapabilen (heat-pump) cihazlar olarak ayrılırlar.Yalnız soğutma yapan cihazlar dış sıcaklığın yüksek olduğu zamanlarda kullanılarak içeride serin ve rutubetsiz ortamlar sağlarken soğutma ve ısıtma yapan (heat-pump) cihazlar soğutmanın yanı sıra kışın iklim ve binanın şartlarına göre ısıtma ihtiyacını da karşılayabilirler.