Maltepe Klima Servisi

Maltepe klima servisi klimaların önünde bulunan paneller ile, hava akımları yanlardan, alttan veya yukarıdan sağlanabildiği için, bireye direkt olarak temas etmez ve hava akışı hastalıklarından kullanıcısını korur. Değişken ölçek ve güçlerle meydana getirilen klimalar, kullanılan kapalı yerlerin büyüklüğüne, küçüklüğüne ayarlanabilecek sığalarla, kullanıcı tercihine arz edilince, her mekanda bahar havasını yakalamak basitleşiyor. Hizmetlerimizde bazı yedek parça garanti kapsamındadır.

Maltepe klima servisi havayı serinletmenin temel koşulu olan, soğuk havaya maruz kalarak sağlık koşullarını bozmamak ilkesini hiçbiri yerine getiremiyor.

Maltepe klima servisi insan gereksinimlerinin vazgeçilmez zorlamaları neticesinde, yaşanan mekanları tam kapasiteyle, sağlık koşullarına göre soğutabilecek alet olan klima, kendini hissettire hissettire birey yaşamındaki yerini aldı.

Maltepe klima cihazı ürünlerinize özel olarak İstanbul anadolu yakası bütün ilçe ve semtlere problem, tamir ve denetim hizmetleri vermekte olan firmamız kalifiye ve deneyimli çalışanlarıyla ile hizmet vermektedir.


 
 

Bir klima cihazı yazın içerideki fazla ısıyı dışarıya atarak içerisini serinletir. Bu sırada havanın fazla nemi alınır, içeride gerekli hızda hava dolaşımı sağlanır ve hava filtre edilir. Bu cihazlar da kendi aralarında yalnız soğutma yapabilen veya soğutma ve ısıtma yapabilen (heat-pump) cihazlar olarak ayrılırlar. Yalnız soğutma yapan cihazlar dış sıcaklığın yüksek olduğu zamanlarda kullanılarak içeride serin ve rutubetsiz ortamlar sağlarken soğutma ve ısıtma yapan (heat-pump) cihazlar soğutmanın yanı sıra kışın iklim ve binanın şartlarına göre ısıtma ihtiyacını da karşılayabilirler. Klima ile ısıtmanın avantajı aynı miktar ısıtmayı elektrikli veya infrared ısıtıcılardan daha az elektrik harcayarak yapmalarıdır. Bu fark kullanıcının aynı enerji sarfiyatı ile 4 kat daha fazla ısı elde edebilmesi anlamına gelmektedir.