Nizip Klima Servisi

Nizip klima servisi Öz İş Soğutma olarak siz müşterilerimize sağladığımız faydalarımız giderek artmaktadır. Bu faydalarımızdan başlıca maddelerinden en önemlisi müşteri memnuniyeti kavramımızdır. Sizlere en iyi şekilde destek vermemiz için ve bu hizmetten memnun kalmanız için alanlarında profesyonel arkadaşlarımızla kendimizi sürekli yeniliyoruz.

 

Klima cihazlarınızda işlem yaptığımız tüm parçalar Öz İş Soğutma klima servisi garantisi taşımaktadır ve servis sonrasında garanti veriyoruz. Kullanmakta olduğunuz klimanın her zaman dikkat edilmesi gereken ve bulunduğunuz ortamda en hassas cihazların başında gelmektedir. Fakat zaman içerisinde bu klima çeşitli aksaklıklar çıkarabilmektedir. Yılların verdiği deneyimle Mitsubishi markalı ürünlerinizin Nizip’de bulunan iş yerimizde en kısa ve en kaliteli şekilde tamir ve bakımlarını yapmaktayız.

 

Nizip Öz İş Soğutma klima servisi klima arızanız meydana geldiği andan itibaren bizlere 7/ 24 hizmet vermekte olan çağrı merkezimizden ulaşabilirsiniz. Gerek telefon üzerinden gerekse de evinizde arızalarınızı kontrol ediyor ve işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz. Oluşan arızalarınızda bizlere ofisimize gelerek ya da sizlere hizmet verdiğimiz çağrı merkezlerimizden giderebilirsiniz. Mitsubishi marka klimanızın belirli zaman aralıklarda bakımını yaptırmadığınız takdirde çeşitli sorunlar ortaya çıkabilir.

Gaziantep‘ in Nizip ilçesini mahallelerine tamir ve denetim hizianlarıyla ile hizmet vermektedir.Öz İş Soğutma klima servisi bu nedenle kullandığınız klima cihaza gereken önemi vermeniz gerekmektedir. Yine de oluşan bazı ufak arızalarda ev ya da işyerinize gelerek arızanın büyüklüğüne göre evinizde ya da iş yerimizde uzman ekiplerimizle sizleri memnun etmek için sürekli kaliteli hizmet anlayışıyla çalışmaktayız.

 Klima cihazı, hane ısısının beklenen düzeyde olması için çaba sarf ederler. Odanın, beklenen değerine vardığında durur; ısı tahavvül etmek için tekrar işleme girer. Klima üreten firmalar elektirik yani enerji tasarrufu sunan yeni modeller üretmeye karar verdiler ve yeni olarak basit bir klima cihazının en fazla ne zaman elektrik enerjisi sarf ettiğini araştırdılar. Klima en verimli çalışmasını dur- tekrar çalışmasıyla başladığı ilk andan itiberen çekiyorlardı.Klima bu yönü ile arabalara benzer; yoğun trafikte ard arda dur-kalk işlemi bir arabanın nasıl daha çok elektrik harcıyorsa, belirtilen sıcaklığı her farklılaştığında araya giren-çıkan bir klima cihazında fazla elektrik harcarlar. Şayet hiç durmayan, durması gerektiği sırada bile rolentide işleme devam eden bir kompresör yapılabilirse elektirik tasarrufu sağlanabilirdi. İşte yüzden inverter klimalar bundan dolayı geliştirildi.