Özen İş Soğutma

Özen İş Soğutma Gaziantep Nizip klima, hizmeti sağlayan bir teknik servis hizmeti firmasıdır. Her türlü arıza şikâyetleriniz için siz değerli müşterilerimize Nizip’in her yerinden yedi gün yirmi dört saat servis hizmeti sunmaktadır. Özen İş Soğutma servisinde kaliteli hizmeti ve uygun fiyatı bir arada bulmanız mümkün. Arızalarında sizin için önem arz eden klimanızı usta ellere teslim edin. Uzman teknik ekibimizle ve donanımlı araç ve gereçlerimizle siz değerli müşterilerimize güvenilir hizmetler sunmaktayız.

Özen İş Soğutma klimanızın bütün iç tesisatını ve her parçasını ayrıntılı bir şekilde inceler, analiz eder, çalışmasını elde ettiği sonuçlara göre başlar ve kalıcı çözümler sağlayacak şekilde sonuçlandırır. Ege Klima servis cihazınızın teknik aksaklıklarını zamanında ve titizlikle giderir. Sunduğu hizmetler arasında; Klima montajı, klima tamiri, yedek parça değişimi ve klimanıza her yıl bir defa yapılması gereken klima bakımlarının yapılması bulunmaktadır.

Özen İş Soğutma üstlendiği görevi kadrosundaki uzman personellerle detaylı bir şekilde ve titizlikle yerine getirmektedir. Cihazlarınızla ilgili şikâyetlerinize zamanında çözümler sunan firmamız müşteri memnuniyetini sürekli olarak ön planda tutmuştur. Güvenilir sonuçlar için Özen İş Soğutma hizmetlerini tercih edin. Kaliteli, hızlı, güvenilir olma ilkelerinden hiçbir zaman taviz vermeyen çalıma politikamızla bulunduğumuz yerden daima ileride olma isteğiyle yolumuza devam ediyoruz.

 

Klima sadece soğutma değildir. İklimlendirme (Klimatizasyon), kapalı mekanın havasının istenen sıcaklık, nem, hava sirkülasyonu, temizlik ve tazelikte tutulmasıdır. Bunların hepsinin olmasa da bir kaçının kontrol altında tutulması da iklimlendirme olarak tanımlanabilir. Bir klima cihazı yazın içerideki fazla ısıyı dışarıya atarak içerisini serinletir. Bu sırada havanın fazla nemi alınır, içeride gerekli hızda hava dolaşımı sağlanır ve hava filtre edilir. Bu cihazlar da kendi aralarında yalnız soğutma yapabilen veya soğutma ve ısıtma yapabilen (heat-pump) cihazlar olarak ayrılırlar.Yalnız soğutma yapan cihazlar dış sıcaklığın yüksek olduğu zamanlarda kullanılarak içeride serin ve rutubetsiz ortamlar sağlarken soğutma ve ısıtma yapan (heat-pump) cihazlar soğutmanın yanı sıra kışın iklim ve binanın şartlarına göre ısıtma ihtiyacını da karşılayabilirler.

 
 
 

Tubanur © 2015|Design by: www.klimaciservisi.net